Vítejte

O kempu

Kemp se nachází na úpatí vrchu Křemešník na půl cesty mezi Pelhřimovem a Jihlavou po silnici II/602. V obci se držte směr Sázava, Křemešník. Na kemp bezprostředně navazuje přírodní koupaliště s panelovou hrází a písečným přístupem do vody. Součástí koupaliště je i skluzavka pro děti a skákací prkno pro dospělé. U kempu také začínají rozsáhlé křemešnické lesy, kde je možno najít množství hub, malin, borůvek apod. Okolní krajina je pro minimální provoz vhodná pro cykloturistiku.

Jsme malý kemp, zaměřený převážně na rodiny s dětmi a dále turistiku, či cykloturistiku po Vysočině.

Stravování

Ve stánku s občerstvením můžete zakoupit alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlinu, různé cukrovinky, rychlé občerstvení (langoš, hranolky, párek v rohlíku klovásy, utopenci apod.) a základní hygienické potřeby. V obci (1 km od kempu) se nachází obchod se smíšeným zbožím.

Sociální zařízení

V červnu 2013 jsme zkolaudovali nově sociální zařízení obsahující moderní WC, umývárny a sprchy včetně WC a umývárny pro tělesně postižené.

Aktuality

  • Otevíráme 19.6.2022 a bude otevřeno do 4.9.2022 Pro soukromé akce můžeme otevřít i mimo sezonu. Případné dotazy směřujte na tel. 777 216 173

  • Od 18.6.2017 je v provozu dalších 15 přípojek pro stany a karavany. Celkem jich je již 30.